Slovenský klub švajčiarskych salašníckych psov

Members of the club

Home > Člen klubu

To view the content, you can scroll up, down, left and right in the table.

Full members of the club

Name

City

More info

Balog Ján

Kráľová pri Senci

Balog Miloš Ing.

Nové Zámky

Barčák Alexander Ing.

Melčice-Lieskové

Belovická Marianna

Bratislava

Belovický Dalibor

Bratislava

Belovičová Anetta MVDr.

Trnovec nad Váhom

Benovič Marek

Zvončín

Bučko Dominik

Polomka

Cenigová Monika

Kysucké Nové Mesto

Cibula Miroslav

Liptovský Peter

Cibuľová Katarína Ing.

Liptovský Mikuláš

Činčurová Michaela

Bučany

Csontosová Mária

Moldava n/Bodvou

Gargušová Terézia Ing.

Gemerská Poloma

Gargušová Zuzana

Gemerská Poloma

Gaššová Katarína

Teplička n/V

Geletej Vasiľ

Ivanka pri Dunaji

Gondáš Milan

Kriváň

Hajduk Pavol RNDr.

Lemešany

Hajduková Jana

Lemešany

Haška Vladimír

Bratislava

Hercegová Miriam

Jurová

Hladniš Daniel

Jasenica

Hliváková Erika

Lukavica

Hozák Marek

Jarok

Hrabovský Peter

Adamovské Kochanovce

Hric Pribilincová Michaela PhDr. PhD.

Nová Baňa

Hušťak Ján

Stakčín

Jergušová Adriána

Veľký Biel

Juraško Jaroslav

Selce

Jurčovičová Dominika

Hrubá Borša

Kálmánová Slávka MVDr.

Šúrovce

Katonová Lucia PaedDr.

Tornaľa

Kertys Stanislav Ing.

Prešov

Kohútová Andrea

Krupina

Kohútová Marianna

Krupina

Kohútová Miriam

Diviacka Nová Ves

Kojšová Katarína

Vysoká pri Morave

Križan Tibor Ing.

Veľký Meder

Kvasnovský Tibor Ing.

Kálnica

Laudon Peter Ing.

Topolčany

Lešundák Jozef

Trebišov

Lešundáková Žaneta

Trebišov

Liptaj Kašťáková Naďa Mgr.

Trnava

Liptaj Martin Mgr.

Trnava

Liptajová Alexandra Mária

Častá

Liptáková Gabriela

Trenčín

Lukáčová Kristína Mgr. PhD.

Malinovo

Major Jaroslav

Jarok

Maťová Katarína

Bratislava

Matúš Mário Ing.

Skalica

Mihalčo Oto Ing.

Košice

Mihalková Jozefína Ing.

Muránska Dlhá Lúka

Miková Beata

Udiča

Moravčík František

Nitra

Mosný Ján Ing.

Dunajská Lužná

Mráz Peter

Ružomberok

Nagy Peter

Janíky

Nosko Vladimír Ing.

Sliač

Odstrčilová Barbora MVDr.

Kováčová

Ondrejovičová Ivana Mgr.

Handlová

Orlický Tibor

Cífer

Palčeková Marta

Dolné Sŕnie

Páleš Róbert

Slovenské Pravno

Pápay Peter

Kvetoslavov

Patorajová Natália

Nitrianske Hrnčiarovce

Pavel Miroslav

Nimnica

Petrovský Mário

Nová Dubnica

Plavec Ján

Poprad

Pohuba Boris

Pata

Poláková Sandra Mgr.

Topolčany

Špaková Raschmanová Jana

Šarišské Bohdanovce

Štefancová Jana Ing.

Častá-Píla

Šufliarsky Martin

Bzovík

Šupej Karol

Teplička nad Váhom

Szabó Gustáv

Dolný Štál

Szabóová Laura

Dolný Štál

Thebery Veronika

Hlboké

Tomek Miroslav

Slovenské Pravno

Tužinská Alexandra

Banská Štiavnica

Ugorová Andrea

Trnava

Urík Vladimír

Horná Ves

Vallo Pavol

Považská Bystrica

Vanák Vladimír

Rajec

Varga Branislav Ing.

Vargová Drahomíra Mgr.

Nitra

Vavrincová Eva

Bratislava

Vavro Peter Ing.

Diviaky nad Nitricou

Zezulová Nikoleta Mgr.

Šamorín

Žigová Anna

Hurbanovo

Associate members of the club

Name

City

More info

Bernátová Veronika

Bystrička

Bezák Martin Ing. PhD.

Brodzany

Bezák ml. Martin

Brodzany

Bezáková Miriam

Brodzany

Brédová Erika

Košice

Candrák Michal

Dolné Lefantovce

Chovaňák Ján

Nesluša

Ertelová Zuzana

Čausa

Hánová Monika

Divina

Hermanovská Monika

Trebatice

Holienčinová Dalma

Humenné

Hudec Oskar JUDr.

Rakovnica

Jurika Simon

Nitra

Košický Ján

Poprad - Gánovce

Košnárová Marta

Nové Mesto nad Váhom

Košút Pavol Ing.

Dolná Tižina

Kraslan Igor

Kolárovo

Krupik Rastislav

Oščadnica

Kušnírová Ingrid

Kojšov

Lackovičová Andrea

Prievidza

Lietavcová Monika Bc.

Veľká Lúka

Lutišan Gustáv Mgr.

Čadca

Makovická Milena

Kremnica

Mikle Miroslav

Vráble

Miklovičová Andrea

Tuchyňa

Mrenková Mária

Ochodnica

Oltusová Elena Ing.

Dunajská Lužná

Pišteková Miroslava

Čadca

Potocký Gabriel

Tekovské Lužany

Rohaľová Hyacinta Ing.

Humenné

Štorcel Aurel

Nitrianske Pravno

Strašil Ladislav

Kremnica

Streda Peter Ing.

Komárno

Streda Peter Ing.

Komárno

Švaleková Radka

Lozorno

Tabačárová Jarmila

Oščadnica

Uhrinová Radoslava Ing.

Rakovnica

Vajdová Kristína

Giraltovce

Žáková Hlavinová Kristína

Viničné

Zechmeister Mária

Bratislava

Foreign club members

Name

City

More info

Bochová Alena

Semily

Hyklová Eva

Štramberk

Manák Martin

Sedlec-Prčice

Osterberger Dagmar Mgr.

Sierning

Rumlerová Dagmar

Brno

Sýkora Radek

Petřvald

Valvodová Daniela

Hlučín

Viznar Petr

Přerov II - Předmost

Wagner Milan

Hrubčice